poniedziałek, 20 października 2014

:'(

Bardzo ciężki dzień kłótnie aż ochoty nie ma się żyć dobranoc

Brzydka pogoda

Hej nie ma to jak wstać o godzinie  6 i iść do szkoły na 8 i wrócić o 16 .Jeszcze zaczyna padać  i niebo całe czarne będzie niezłą burza :p A jak u was ?