poniedziałek, 20 października 2014
Brzydka pogoda
Hej nie ma to jak wstać o godzinie 6 i iść do szkoły na 8 i wrócić o 16 .Jeszcze zaczyna padać i niebo całe czarne będzie niezłą burza :p A jak u was ?
niedziela, 19 października 2014
sobota, 18 października 2014
Wyspany :)
Ale się wyspałem a jak się wam spało u mnie jak narazie podoba będzie ładna zobaczymy potem :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)